Robert Kuta to ZJAWISKO , ŻYWIOŁ (żywioł myśli). Już dawno nie egzystuje jako zwykły człowiek. Jest astralną materią poza cielesną, kreując swoją rzeczywistość, wychodząc poza siebie. Istnieje w swojej rzeczywistości ciągle ją kształtując, lecz także wdziera się, i bez wahania przechodzi w inne rzeczywistości. Biegnie myślą na przód ,p o za to miejsce i przestrzeń w której jest, aby wejść w następną. Jest świadomy współczesnej sztuki, tropi każde jej poczynania, wchłania ją, przenika, JEST NIĄ.
Na pozór możemy nie rozumieć jego działań, mogą nam się wydawać bezczelne, złe, jednym słowem mogą być totalną negacją. Nie oceniajmy, patrzmy, słuchajmy, przyjmujmy, na początku będzie to trudne lecz w jednej sekundzie gdy zastanowimy się bardziej nad istotą całej kreacji, wszystkie elementy ułożą się w jedną całość i ujawni się odszyfrowany sens. Zrozumiemy wtedy co chciał nam przekazać, ale czy Robert Kuta nie szturcha nas i jednocześnie pobudza do myślenia na pewne tematy? Do tego właśnie służy jego prowokacja! Ludzie nie rozumieją tego i nie skłaniając się do przemyśleń, od razu stosują atak. Nic bardziej mylnego !
Ma świadomość tego że przeprowadzenie ostrej prowokacji prowadzi do wzbudzania emocji. I właśnie o to tu WSZYSTKO CHODZI O EMOCJE. Każdy ważny temat wzbudza emocje np. życie, śmierć, dobro, zło, miłość, nienawiść. Wszyscy wielcy ludzie wzbudzają emocje, są ich kwintesencją. Do tego samego gatunku ludzi należy Robert Kuta. Robert Kuta jest EMOCJĄ i dąży do EMOCJI. Zanim zaczniesz go oceniać stań się przez chwilę KWINTESENSJĄ EMOCJI, a wtedy zrozumiesz że emocje są NAJWAŻNIEJSZE, NIZŁOMNE i WSZECHOGARNIAJĄCE.

back

regulamin

Regulamin serwisu www

Użytkownik korzystający z serwisu www.robertkuta.blogspot.com („serwis WWW ROBERT KUTA”) zgadza się tym samym przestrzegać niniejszego regulaminu bez ograniczeń i zastrzeżeń.

Wszelkie treści zawarte w serwisie WWW ROBERT KUTA, w tym jej elementy tekstowe i graficzne, układ stron oraz innych elementów są zastrzeżone i podlegają prawom autorskim.

Informacje, teksty, zdjęcia lub grafika zamieszczone w serwisie WWW ROBERT KUTA mogą być

wykorzystywane wyłącznie dla osobistych, niekomercyjnych celów i nie wolno ich powielać,

modyfikować, przesyłać, licencjonować ani publikować w żadnym celu w całości ani w części

bez uprzedniej pisemnej zgody Roberta Kuty.

Korzystanie z materiałów umieszczonych w serwisie WWW ROBERT KUTA nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów czy baz danych w nim zawartych.

Wszystkie znaki, zdjęcia, obrazy, logotypy prezentowane w tym serwisie stanowią

Własność Roberta Kuty, lub osób trzecich. Zabrania się używania,

pobierania, kopiowania lub rozpowszechniania ich w dowolny sposób bez pisemnej zgody

odpowiednio Roberta Kuty lub takiej osoby trzeciej.

W szczególności, Robert Kuta zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za bezpośrednie, pośrednie,

wynikowe, uboczne czy specjalne szkody wynikające lub w dowolny sposób związane

z dostępem lub korzystaniem z serwisu WWW ROBERT KUTA, w tym m.in. szkody spowodowane

wpływem wirusów komputerowych na sprzęt komputerowy użytkownika lub opieraniem się

przez użytkownika na informacjach uzyskanych za pośrednictwem serwisu WWW ROBERT KUTA.