Wielu przewiduje że Kuta w niedługim czasie spadnie na dno z wielkim hukiem - ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego że jego karierze może to tylko pomóc.
Nie trzeba podziwiać jego sztuki, być pod wrażeniem jego osoby. 2007 rok to bilans podsumowań i strat. W kwietniu 2007 dostał wyróżnienie w ogólnopolskim biennale Malarstwa. Miał w kieszeni dwie nagrody w Ogólnopolskich Plenerach Malarskich i dwa wyróżnienia na biennale Koszalinie w kategorii malarstwa i rysunku.
Miał wtedy 17 lat. To co teraz robi, znacznie różni się od wczesnych działań. To coś w rodzaju mechanicznego tańca, który nie może się zatrzymać. .Robert Kuta tańczy, wygina się, pozuje, manipuluje, kreuje, transformuje, eksperymentuje, haruje dalej – tak, jakby chciał wynaleźć słowo artysta na nowo. Pali za dużo papierosów, pije za dużo drinków i jest chorobliwie zakochany w sobie. I waży mało. 19 lat na karku – i już na dnie – jak pragnie wielu. Jego obrazy, jego kreacja , jego wyznania, jego wypowiedzi wprawiają każdego rozsądnego człowieka w zakłopotanie. Nie ulega jednak wątpliwości, że Robert Kuta ma talent sceniczny, posiada zmysł, jest ciągle głodny sukcesu i profesjonalny do szpiku kości. Uznawany jest przez wielu za ikonę tandety. Trudno wyglądać gorzej, i być przekonanym o tym że jest się absolutem . Według reguł przemysłu rozrywkowego, Robert Kuta nigdy nie będzie musiał powracać w spektakularny sposób. Już jest ikoną. Poczekajcie jeszcze jakiś czas.

back

regulamin

Regulamin serwisu www

Użytkownik korzystający z serwisu www.robertkuta.blogspot.com („serwis WWW ROBERT KUTA”) zgadza się tym samym przestrzegać niniejszego regulaminu bez ograniczeń i zastrzeżeń.

Wszelkie treści zawarte w serwisie WWW ROBERT KUTA, w tym jej elementy tekstowe i graficzne, układ stron oraz innych elementów są zastrzeżone i podlegają prawom autorskim.

Informacje, teksty, zdjęcia lub grafika zamieszczone w serwisie WWW ROBERT KUTA mogą być

wykorzystywane wyłącznie dla osobistych, niekomercyjnych celów i nie wolno ich powielać,

modyfikować, przesyłać, licencjonować ani publikować w żadnym celu w całości ani w części

bez uprzedniej pisemnej zgody Roberta Kuty.

Korzystanie z materiałów umieszczonych w serwisie WWW ROBERT KUTA nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów czy baz danych w nim zawartych.

Wszystkie znaki, zdjęcia, obrazy, logotypy prezentowane w tym serwisie stanowią

Własność Roberta Kuty, lub osób trzecich. Zabrania się używania,

pobierania, kopiowania lub rozpowszechniania ich w dowolny sposób bez pisemnej zgody

odpowiednio Roberta Kuty lub takiej osoby trzeciej.

W szczególności, Robert Kuta zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za bezpośrednie, pośrednie,

wynikowe, uboczne czy specjalne szkody wynikające lub w dowolny sposób związane

z dostępem lub korzystaniem z serwisu WWW ROBERT KUTA, w tym m.in. szkody spowodowane

wpływem wirusów komputerowych na sprzęt komputerowy użytkownika lub opieraniem się

przez użytkownika na informacjach uzyskanych za pośrednictwem serwisu WWW ROBERT KUTA.