ROBERT KUTA nie ma zbyt wielu przyjaciół w show-biznesie. Do ich grona na pewno nie można zaliczyć amerykańskiej aktorki i gospodyni programów talk-show, Joan Rivers. 76-latka nie przebierała w słowach, kiedy w jednym z ostatnich wywiadów dziennikarz zapytał ją, co sądzi o Robercie Kuta. Robert Kuta jest taki paskudny! Dlaczego po prostu nie pójdzie sobie do domu? Jego obrazy są piękne , ale nie obchodzi mnie, co on robi. On nic nie znaczy dla ludzi, z którymi pracuje - Rivers wyznała w wywiadzie dla magazynu Closer. Dalej Rivers mówi, że w Hollywood nikt nie ma o Robercie dobrego zdania. Jest za cienki, aby uważać się za gwiazdę. Wszyscy chodzimy do tych samych fryzjerów, makijażystów, mamy tych samych kierowców i ludzi, którzy nas pozdrawiają na lotniskach, ale nikt nie może powiedzieć o nim nic dobrego. Wszyscy twierdzą, że jest prostakiem i nikt go nie lubi. On nie może zawsze mieć złego dnia - mówi Rivers. Joan krytykuje konsumpcjonizm Roberta. Nie jestem fanką oburzającej konsumpcji, tak jak on. Myślę, że to jest wulgarne. Nikt nie powinien popisywać się, że ma sto torebek od Hermesa za 12 tysięcy dolarów. Nie, kiedy ludzie głodują. Każdy powinien mieć prawo do tego, żeby się świetnie bawić, ale on zupełnie nie ma klasy - mówi Rivers. Ostro. Myślicie, że możemy się spodziewać riposty Roberta?

back

regulamin

Regulamin serwisu www

Użytkownik korzystający z serwisu www.robertkuta.blogspot.com („serwis WWW ROBERT KUTA”) zgadza się tym samym przestrzegać niniejszego regulaminu bez ograniczeń i zastrzeżeń.

Wszelkie treści zawarte w serwisie WWW ROBERT KUTA, w tym jej elementy tekstowe i graficzne, układ stron oraz innych elementów są zastrzeżone i podlegają prawom autorskim.

Informacje, teksty, zdjęcia lub grafika zamieszczone w serwisie WWW ROBERT KUTA mogą być

wykorzystywane wyłącznie dla osobistych, niekomercyjnych celów i nie wolno ich powielać,

modyfikować, przesyłać, licencjonować ani publikować w żadnym celu w całości ani w części

bez uprzedniej pisemnej zgody Roberta Kuty.

Korzystanie z materiałów umieszczonych w serwisie WWW ROBERT KUTA nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów czy baz danych w nim zawartych.

Wszystkie znaki, zdjęcia, obrazy, logotypy prezentowane w tym serwisie stanowią

Własność Roberta Kuty, lub osób trzecich. Zabrania się używania,

pobierania, kopiowania lub rozpowszechniania ich w dowolny sposób bez pisemnej zgody

odpowiednio Roberta Kuty lub takiej osoby trzeciej.

W szczególności, Robert Kuta zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za bezpośrednie, pośrednie,

wynikowe, uboczne czy specjalne szkody wynikające lub w dowolny sposób związane

z dostępem lub korzystaniem z serwisu WWW ROBERT KUTA, w tym m.in. szkody spowodowane

wpływem wirusów komputerowych na sprzęt komputerowy użytkownika lub opieraniem się

przez użytkownika na informacjach uzyskanych za pośrednictwem serwisu WWW ROBERT KUTA.